Nápoje fitness

ENERGIE

XS power drink

www.youtube.com/watch?v=EOsMRny7mdY&list=PL892ADF0529B49A53&index=3

XS PARTY

www.youtube.com/watch?v=3vOJ38KsY9g

Parkurová skupina URBAN SENSE

www.youtube.com/watch?v=f8YSOhnrROQ

Vyroben sportovci -  velké množství vitaminů B v kombinaci s kofeinem a taurinem - přírodní stimulanty ženšen a acai berry. NULOVÝ obsah cukru a nízký počet kalorií - skvělé příchutě - pomůže překonat hektické dny.

Nabijte svůj den pozitivní energií s nápojem XS Power Drink!
 

Příchutě: Pink Grep, Citron, Tropical, Wild Berry (Lesní ovoce )

     

Cena : 1 ks = 45 Kč, větší odběr = množstevní sleva

 

 

 

Iontový nápoj – určen pro sportovce a fyzicky zatěžované jedince. Vhodný pro řešení pitného režimu, umožňuje téměř neomezenou konzumaci nápoje, a to jak před, tak i v průběhu fyzické zátěže. Hydratuje organismus během zvýšené fyzické či psychické zátěže, nahrazuje ztracené tělní tekutiny, podporuje regeneraci a přirozenou energizaci organismu , doplňuje minerály.

Příchutě: Granátové jablko, Černý rybíz, Opuncie + zelený čaj (optimální dávka je 10ml do 500ml vody). Cena : 5 ml = 5 Kč .

SPALOVAČE TUKŮ

Carnitine drink – díky účinné kombinaci látek je ideálním nápojem pro podporu Vašeho výkonu a pro zvýšení využívání energie z podkožního tuku. Je nesycený a neobsahuje žádný cukr, díky obsahu taurinu a vitamínu B3 Vám také pomůže zlepšit koordinaci pohybů a soustředění.

Příchutě: Ananas, Červený pomeranč, Dračí ovoce (bez kofeinu). Cena : 750 ml = 35 Kč.

Holma Carnitine 110 000 – doplněk stravy ve formě gelu, který obsahuje výhradně L – Carnitine base v množství 110 000 mg. L – Carnitine base působí jako „přenašeč“ molekul mastných kyselin do mitochondrií, kde dochází k jejich oxidaci. Je vhodný pro všechny osoby trpící nadváhou a obezitou i fyzicky zatížené osoby. Jedna dávka je 10ml a bere se vždy před cvičením. Příchutě: Višeň, Meruňka. Cena: 1000 ml = 350 Kč .

KÁVA

100% Arabica – instantní delikátní káva skvělé kvality. Není přepalovaná , nepřekyseluje žaludek . Méně kofeinu, nepodílí se na tachykardii  a zvyšování  krevní ho tlaku . Postup výroby – lyofilizace (sušení kávy ze zmrazeného stavu), je považována za nejlepší způsob výroby instantní kávy. Káva se vaří, poté zmrazí do kostek a umele na částečky, které se umístí do vakua s teplem. Led se tím přemění přímo na páru a umleté částečky zůstávají suché, hrudkovité a připravené k použití. Cena : 1 sáček 100 g = 155 Kč .

 

Fitness Coffee – 100% přírodní káva bohatá na antioxidanty, mletá. Přispívá k redukci hmotnosti, řirozeně zrychluje metabolismus, čistí tělo a zvyšuje energetickou hladinu. Obsahuje 16 druhů bylin (např. lékořice, máta peprná, zázvor, kardamom, káva Arabica, hřebíček, …). Neobsahuje umělé přísady, barviva, konzervační látky, cukry. Lahodná „gurmet“ káva pražená v Itálii. Cena : 1 sáček 250 g = od 270 Kč

HYDRATACE

Balená voda 0,5l – pro doplnění tekutin během fyzické aktivity. Příchutě: Neperlivá, Jemně perlivá . Cena 0,5 l = 7 Kč .