Nápoje ostatní

ČAJE

Bylinný čaj - Redukčně - detoxikační 

Speciálně vyvinuté složení, které naplní Vaše dietetické potřeby.

 

Himálajské Ayurvedské čaje 

Everest Ayurveda s.r.o. je česko – slovensko – nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ajurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ajurvédské přípravky z Nepálu a Indie spolu s japonskými vonnými směsmi.

Sortiment tvoří sypané Himálajské ájurvédské bylinné čaje, dóšické čaje, relaxační čaje a čaje pro děti, dále Ájurvédské bylinné elixíry, Tradiční  ájurvédské ovoce a Vznešené vůně Japonska (vonné tyčinky).

Čaje jsou určeny na podporu a pomoc s problémy všech systémů, Diabetu, revmatizmu, atd.

Více informací o sortimentu, složení čajů a firmě jako takové najdete na webových stránkách : www.everest-ayurveda.cz .

 

OVOCNÉ A OVOCNO - ZELENINOVÉ ŠŤÁVY

Vitaminátor - pitný režim, podpora imunity, detoxikace.

čerstvé ovocné a ovocno – zeleninové šťávy získané výhradně z českých plodin. Ovoce i zelenina se sklízí zralá, plná vitamínů a zdraví prospěšných látek, chemii se vyhýbají. Šťávy jsou bez barviv, přidaného cukru, konzervantů, přidané vody a enzymatické úpravy. Díky speciálnímu balícímu systému však vydrží po otevření čerstvé až 21 dní. Šťávy jsou k dostání buď v kelímku 150ml a 180ml, nebo v boxu s kohoutkem 2l, 3l a 5l. Základem je vždy jablko.

Příchutě: 100% jablko,jablko s hruškou, jahodou,švestkou, černým rybízem, červeným rybízem, malinou, rakytníkem, borůvkou, topinamburou, zázvorem, červenou řepou, mrkví, celerem a petrželí.

Ocenění: CENA SPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA 2011 - 2013, Hlavní cena 38. ročníku Země Živitelka v Českých Budějovicích,Certifikát KLASA a další.

Více o produktech : www.vitaminator.cz

  

 


Ceny:

2 l = od 160 Kč

3 l = od 210 Kč

5 l = od 280 Kč