Nutriční poradna

Praxe nutriční poradny jde dvěma směry - systematická práce na redukci nebo přírůstku hmotnosti nebo jednorázové konzultace a poradenství. Pracujeme se všemi věkovými kategoriemi. Na objednávku.

V ceně konzultace je analýza stávajícího stavu, stanovení metabolického typu, výživová doporučení, jídelníček,výběr potravin, recepty, pohybová aktivita, analýza a doporučení ohledně eventuálních onemocnění - vše individuálně na míru.

Cílem výstupu je naučit klienty správně přemyšlet o zdravé životosprávě, ověřených stravovacích návycích, orientaci ve světě potravin a nákupu vhodných potravin, práci s jídelníčkem a recepty. Hlavním záměrem je prevence nemocí, spokojená, zdravá osoba, která může plně a bez omezení prožívat svůj život.

Nutriční poradna je vybavena váhou Tanita a moderním přístrojem InBody 230 pro zjištění zdravotních parametrů: množství tukové tkáně, svalů, vody, minerálů, otoků, BMI a dalších.

Nutriční poradna spolupracuje se STOBEM a předním nutričním poradcem v ČR, panem Mgr. Martinem Jelínkem, majitelem a lektorem společnosti ATAC.

Ceník :

Kompletní Nutriční konzultace : 1000 Kč

Následná kontrolní konzultace : 100 Kč

Zjištění parametrů vahou TANITA : 100 Kč

Zjištění paramerů InBODY : 150 Kč

Studenti a senioři sleva 10% .

https://www.kurzyatac.cz/cinnost-absolventu